5 Nisan 2012 Perşembe

Tunalı Hilmi Caddesi Gelinlik Mağazaları


 Tunalı hilmi caddesinde yer alan gelinlik mağazalarından ilk durağımız Beyaz Butik. Hazır gelinlik sektörünün Türkiye'deki kurucusu diyebileceğimiz  Beyaz Butik,  Ankara  gelinlik mağazasını Tunalı Hilmi caddesinde hizmete sundu.http://www.ankarabeyazbutik.com/

Ankara Beyaz Butik Tunalı mağazasın'da romantik ve göz alıcı çizgiler taşıyan  ithal gelinlik modellerinin yanı sıra, iddialı özel koleksiyonlarını da exclusive olarak Ankara gelinlik adaylarının beğenisine sunuyor.

Tunalı Beyaz Butik koleksiyonlarında 100’den fazla gelinlik modeli,abiye modeli ve tamamlayıcı gelinlik aksesuarı sergileniyor.


Kaliteli ürün, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile Beyaz Butik, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışını ve satış sonrası destek uygulamasını kendisine kurum felsefesi haline getirmiş.

Rotamızdaki ikinci durak Aynur Gelinlik.  Aynur Gelinlik ve Moda evi, 1972'den beri kaliteden ödün vermeden özel ve özgün gelinlik modellerini müşterilerine sunmakta. Aynur Moda Evi 39 yıldır Ankara gelinlik sektöründe modayı beceri ve tecrübe ile buluşturan Haute Couture anlayışının Ankara’daki en köklü temsilcilerinden. Gelinlik mağazalarında ünlü tasarımcıların gelinlik ve abiye koleksiyonlarının yanı sıra, tamamlayıcı gelinlik aksesuarlarına da yer vermektedir.

Aysira gelinlik, Ankara Tunalı Hilmi caddesinde mağazası bulunan bir başka yerli zincir gelinlik markası. Genel merkezi Kocaeli ilinde olan Aysira gelinlik ürün çeşitliliği ve kalitesine önem veren bir marka. Aysira, bir dünya markası olan Pierre Cardin üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini pekiştirmiş.

Ankara gelinlik mağazasında kendi üretimi gelinlik modellerinin yanı sıra, tamamlayıcı gelinlik aksesuarını gelin adaylarının beğenisine sunuyor.Dai Modaevi , 2005 yılında Ankara Bahçelievler semtinde başladığı yolculuğuna, 2011 yılından itibaren Tunalı Hilmi Caddesi'nde devam ediyor.

Dai Moda Evi , ağırlıklı olarak kendi tasarım ve üretimi olan gelinlik modellerinin satışını yapmaktadır.
Dai gelinlik , hazır gelinlik koleksiyonu ile farklı olmak ve düğün gününü bir peri kızı masalı havasında geçirmek isteyen Ankara gelinlik adayları için özel beğenilerine göre tasarlanmış, özel tasarım gelinlik modellerinin de çizim ve ısmarlama dikimini gerçekleştirmektedir.

Tunalı Hilmi caddesinin bir başka deneyimli ismi Güler Cer. 1996 yılında bayan giyimi ve abiye elbise dikişi ile faaliyetlerine başlayan GülerCer Moda Evi, 2003 yılından bu yana gelinlik ve abiye kıyafetleri ağırlıklı çalışmaktadır.

Kişiye özel gelinlik modelleri tasarım ve çizimlerle GülerCer Gelinlik Ankara gelinlik mağazasında genç gelin adayı kızların rüyalarını gerçekleştiriyor.

Birisi Tunalı Hilmi caddesinde olmak üzere, iki Ankara gelinlik mağazası bulunan Hatun Moda , yılların moda birikimini gelinlik abiye kıyafeti ve mezuniyet kıyafetleri olarak hazır veya haute coture olarak şıklığına özen gösteren müşterilerine sunuyor.

Gelinlik modellerinde yüksek dikiş kalitesi ile seçkin gelinlik kumaşlar kullanan Hatun Modaevi gelinlik mağazasında kişiye özel tasarımlı üretimi ile ithal gelinlik seçenekleri ve gelinlik aksesuarı bulunduruyor.

Ankara gelinlik mağazası için Tunalı Hilmi caddesinin devamı, İran caddesini seçen Hüsniye moda evi, gelinlikde ilk büstier - etek çalışması , balen uygulamaları, gepier büstierleri, etek şeklinde jupon tarlatan , boncuk işleme teknikleri , gibi bir çok yeniliği ve tekniği uygulayan Hüsniye Hanım'ın girişimi ile ticaret hayatına Ankara'da başlamış, İstanbul'da devam etmektedir.

Kendi yarattığı Türk markası Hüsniye Moda ile Avrupa’da da ülkemizi yıllardır gururla temsil etmektedir. Gelinlik modellerinin ve abiye modellerinin üretimi İstanbul (Feriköy) daki fabrikasında yapılmaktadır.

Son olarak Yasemin gelinlik Tunalı hilmi caddesinde gelinlik, abiye model ve dikişi ile göz dolduran yerlerden.


Her iki mağazada da tamamlayıcı gelinlik aksesuarı bulmak mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder